Náš oddíl

Jsme pickleballový oddíl, který byl založen v létě 2023. Sídlíme v Dobré u Frýdku-Místku. Naučíme Vás od úplných základů, co se týče pravidel, nejčastějších chyb a mnoho dalšího. Nabízíme i soukromé tréninky pod vedením profesionálních trenérů. V květnu 2024 bude otevřeno 6 nových specializovaných kurtů jen pickleball. Budeme otevírat pickleballovou školu jak pro děti, tak i pro dospělé. 

Pickleball Club Frýdek-Místek

Něco málo o pickleballu

Pickleball je raketový sport, který vznikl v USA (Seattle, Washington) v roce 1965. Byl založen kongresmanem Joelem Pritchardem. Nyní je to nejrychleji se rozvíjející raketový sport na světě. Jen v USA je registrováno přes 200 tisíc hráčů a více jak 40 000 kurtů. V roce 2022 byl Pickleball nejrozšířenější sport USA vůbec. Vice jak 8,5 milionů lidí hraje pravidelně. Je to sport, který se hraje s raketou (paddlem) s míčkem s dírami. Pickleball je spojení tenisu, stolního tenisu a badmintonu. Nyní v roce 2024 hraje Pickleball v USA cca 50 milionů lidí, což je 2x více než tenis a nebo golf.

Je to sport, který se hraje s raketou (paddlem) s míčkem s dírami. Pickleball je spojení tenisu, stolního tenisu a badmintonu.